Archeoparagliding

Artykuły lotnicze

Galeria

Oferta - Zdjęcia lotnicze - Dokumentacja lotnicza

Zaufali nam

Archeoparagliding to sposób na tanie fotografowanie stanowisk archeologicznych z powietrza. Dzięki bardzo niskiej prędkości postępowej paralotni, możliwe jest wykonanie zdjęć bardzo wysokiej jakości, nieporównywalnie lepszej jak w przypadku fotografowania z samolotów, śmigłowców, latawców czy modeli zdalnie sterowanych. W przypadku samolotów i śmigłowców, największą barierą dla klienta są ogromne koszta. Natomiast w przypadku latawców i modeli zdalnie sterowanych, niska jakość wykonywanych zdjęć i brak możliwości interpretowania na bieżąco interesującego nas miejsca.
Archeoparagliding wykorzystywany przy wykopaliskach (dokumentacja z lotu ptaka) wzbogaca dokumentację i ułatwia jej prowadzenie, poprzez możliwość nanoszenia różnych danych na rzeczywisty obraz badanego przez nas obszaru. Zastosowanie zdjęć lotniczych w dokumentacji naszych prac, w znaczący sposób przekłada się na prestiż i konkurencyjność. Interdyscyplinarność i innowacyjność staje się naszą wizytówką.
Archeoparagliding może być także idealnym uzupełnieniem badań powierzchniowych AZP (Archeologiczne Zdjęcie Polski). Jedynym minusem Archeoparaglidingu jest cena sprzętu :).


 
Copyright Marek Poznański 2007-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone!
Created by emabe.pl